Depop 1.7.9 (ios)

Depop

Depop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Depop, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir alışveriş uygulamasıdır.

Depop, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri yenilikçi ve ücretsiz bir alışveriş uygulamasıdır.

Sadece tek bir resim çekerek dakikalar içerisinde satışa sunmak istediğiniz eşyaları uygulama üzerinde listeleyebileceğiniz ve diğer kullanıcılar tarafından satışa sunulan, farklı kategoriler altında listelenmiş tüm ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve modern görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve her seviyeden mobil kullanıcısı Depop yardımıyla ürün satabilir veya satın alabilir.

Uygulama üzerinde satış yapan diğer arkadaşlarınızı da takip ederek neler sattıklarını görüntüleyebilir, sattıkları ürünleri beğenebilir, diğer kullanıcılar tarafından satışa sunulan popüler ürünleri keşfedebilir ve satışta olan popüler ürünlere herkesten önce ulaşabilirsiniz.

Sizlere dakikalar içerisinde kendi mobil alışveriş mağazanızı oluşturma imkanı tanıyan Depop'ı hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek deneyebilirsiniz.

Depop Özellikleri:

  • Akıllı telefonunuz veya tabletiniz yardımıyla tek bir fotoğraf çekerek eşyalarınızı satışa koyabilme
  • Satışa sunduğunuz veya diğer kullanıcılar tarafından satışa sunulan ürünleri Facebook ve Twitter üzerinde paylaşabilme
  • Potansiyel alıcılarla sohbet etme imkanı
  • Paypal aracılığıyla Depop üzerinde doğrudan ödeme yapabilme
  • Satışta olan popüler ürünleri herkesten önce keşfetme şansı
  • Farklı kategoriler altında satışta olan birçok ürünü satın alma şansı
  • Sevdiğiniz ürünleri takip etme, beğenme, arama ve paylaşma şansı

YORUMLAR