DeviantArt 1.0.0 (ios)

DeviantArt

DeviantArt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DeviantArt için hazırlanan iPhone ve iPad uygulaması sayesinde en son sanat eserlerine ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Not: Bu uygulama maalesef şimdilik sadece ABD'deki kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir.

DeviantArt son yıllarda her ne kadar eskisi kadar popüler olmasa da, özellikle resim sanatı ve fotoğrafçılık ile ilgilenen kullanıcıların en çok tercih ettikleri sosyal ağlar arasında yer alıyor. Zira bireylerin sanatlarını topluma sunabilmek için kullandıkları ağın hala bu konuda en geniş arşive sahip olduğunu belirtmek gerek. Yayınlanan yeni iPhone ve iPad uygulaması ise DeviantArt ile ilgili tüm işlemlerin mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.

Uygulamanın temiz ve kullanışlı hazırlanmış arayüzü sayesinde kullanırken pek bir zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. Kendi profilinize, özel mesajlarınıza ve takipçilerinize dair işlemleri gerçekleştirebileceğiniz gibi servisin klasik görüntüleme işlemlerinden de uygulamayla faydalanabiliyorsunuz.

Arama opsiyonları, kategoriler, öne çıkan içerikler gibi sanata dair tüm içerikleri zorlanmadan tarayabiliyor ve böylece aradığınız konulara dair en güzel sanat eserlerini görebiliyorsunuz. Kendi zaman akışınızın varlığı ise uygulamayı her açtığınızda takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını hemen görmenizi sağlıyor.

Önemli işlemler gerçekleştiğinde gelen bildirimler ise her defasında uygulamayı açmadan DeviantArt'ta olan bitenlerden haberdar olmanıza yardımcı oluyor. Eğer görsel sanatlarla ilgileniyor ve tüm yeni eserleri en kısa zamanda görmek istiyorsanız bu resmi uygulamaya göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR