Dijimecmua

Dijimecmua
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dijimecmua, iPhone ve iPad'lerinizde sevdiğiniz dergileri takip etmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır.

Dijimecmua, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle değişen okuma alışkanlıklarımıza kolaylık katan bir dijital dergi uygulaması ve rakipleri arasından sunduğu özellikler sayesinde kolaylıkla sıyrılıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, sevdiğiniz dergileri çok kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz. Oldukça hoşunuza gidecek bu uygulamaya biraz daha yakından bakalım.

Akıllı telefonların okuma alışkanlıklarımızı değiştirmesi iyi mi kötü mü bu konuda derin bir analize girmek istemiyorum ama bir gerçeği kabul etmemiz gerekiyor: Hayatımız pek çok açıdan kolaylaştığı gibi, bu alanda da ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Dergi takip etme işi de bunlardan biri ve Dijimecmua gerek okuma gerekse sunduğu opsiyonlar açısından çok başarılı diyebilirim. Çok basit bir örnek gibi görülebilir ama dağıtım ağı ülkemizde hala iyi noktalara ulaşmadı, dolayısıyla bazı bölgelerde bazı dergileri bulmak çok zor olabiliyor. Bu uygulama da bunu ortadan kaldırıyor ve dergileri tamamen dijital olarak okumanızı sağlıyor. 

Dijimecmua uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz ama dergilere ulaşmak için bazı satın almalar yapmanız gerekiyor. Ben akıllı cihazımda dergi okumak istiyorum diyorsanız indirmenizi kesinlikle öneririm.