Dokuz 1.3.1 (ios)

Dokuz

Dokuz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dokuz, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz başarılı ve eğlenceli sayı oyunlarından bir tanesidir.

Dokuz, adından oyunun genel mantığını açıklayan bir iOS sayı oyunudur. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun daha önce uygulama mağazalarında görmediğiniz türden bir oyun. Yeni ve farklı bir oyun mekaniğine sahip olan Dokuz'da yapmanız gereken rakamlara dokunarak arttırmak ve birleştirmek. Uzun eşleştirmeler yapabildiğiniz zaman farklı güçlendirme özelliklerini de keşfedebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile birlikte oynama imkanınızın bulunduğu oyuna Facebook hesabınız ile giriş yaparsanız, yarım bıraktığınız oyunlara kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Daha önce görmediğiniz türden bir sayı ve bulmaca oyunu olan dokuzda,aldığınız puana göre liderlik sıralamasında üstlere çıkabiliyorsunuz. Fakat yerinizi korumak sandığınız kadar kolay değil. Çünkü rakipleriniz sürekli oynayarak puanlarını yükseltebilir.

Bir çok farklı seviye bulunan oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Grafikleri çok iyi olmasada zamanla daha iyileşecek ve geliştirilecektir. Fakat bir bulmaca oyunu olduğu için grafik kalitesini ilk sıraya koymamak gerekiyor.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde boş vakitlerinizi eğlenceli geçirmek için bir oyun arayışındaysanız, Dokuz'u mutlaka denemenizi tavsiye ederim.