Dolmuş Driver

Dolmuş Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    3,506

  • Üretici

    Gripati Digital Entertainment

Dolmuş Driver hem eğlenceli hem de güldüren bir dolmuş oyunudur

Dolmuş Driver bize İstanbul trafiğinde bir dolmuş şöförü olmanın ne demek olduğunu gösteren oldukça eğlenceli bir dolmuş oyunudur.

Dolmuş Driver'da Genco, Dayı, Kral ve Nebo adlı 4 farklı kahramanımızdan birini seçerek sarı dolmuşumuzun şöför koltuğuna oturuyoruz ve İstanbul'un 3 farklı güzergahında yolcuları gitmek istedikleri yere götürmeye çalışıyoruz. Hepimizin de bileceği üzere bu iş İstanbul trafiğinde çok da kolay olmayacaktır. Bu nedenle her zaman için boş şeridi takip etmeli, yolcularımızın inecekleri noktaları kaçırmadan yolumuza en hızlı şekilde devam etmeliyiz.

Dolmuş Driver tamamen Türkçe olan bir oyun. Oyunun seslendirmeleri ve yolcu diyalogları oldukça eğlenceli. Sırf bu komik diyalogları duymak için bile oyun oynanabilir. Oyunda kazandığımız parayla dolmuşumuzu modifiye edebiliyor, daha hızlı gitmesini sağlayan roketler, yeni ve ilginç kornalar ve gövde boyaları satın alabiliyoruz.

Dolmuş Driver'ın grafikleri de oldukça başarılı. Oyun Temple Run ve Subway Surfers tarzı popüler kaçış oyunlarının mantığına sahip. Aracımız sürekli yolda ilerlerken bize dolmuşumuzu yönlendirmeli, gerektiği zamanlarda fren yapmalı ve yol üzerindeki altınları toplamalıyız. Dolmuşumuzu kontrol etmek için iPhone veya iPad'imizin hareket sensörünü kullanıyoruz. Ayrıca roketlerimizi ateşleyerek daha hızlı da gidebilmekteyiz.

Dolmuş Driver her anlamda kaliteli ve başarılı bir oyun.

 

ARTILAR

Eğlenceli diyaloglar

Eğlenceli oynanış

Tamamen Türkçe

EKSİLER

YORUMLAR