Doodle Draw for Messenger

Doodle Draw for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Draw for Messenger, Facebook'un MEssenger uygulaması üzerinde resimler çizim arkadaşlarınızın tahmin etmesini sağlayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS resim çizme ve kelime oyunu.

Doodle Draw for Messenger, iPhone ve iPad sahiplerinin Facebook Messenger uygulaması üzerinde arkadaşları ile birlikte resim çizme oyunu oynamasını sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Kelime oyunu kategorisinde yer alan Doodle Draw, Facebook Messenger uygulaması için özel olarak geliştirilen ve oldukça eğlenceli uygulama.

Farklı renkleri kullanarak size gösterilen kelimedeki nesne ya da objeyi çizmeye çalışacağınız uygulamanın eğlenceli noktası, çizdiğiniz resmdekinin gönderdiğiniz arkadaşınız tarafından doğru tahmin edilmesi gerektiği. Eğer arkadaşınız çizdiğinizi doğru tahmin edebilirse bravo! Resim çizme yeteneğiniz varsa çok zorlanmayacağınızı düşündüğüm oyun sayesinde, Facebook Messenger üzerinden arkadaşlarınız ile hem çok vaktinizi almayacak hem de ufak aralarda oynaayabileceğiniz yeni bir oyun keşfetmiş olursunuz.

İlk başta sınırlı sayıda renk kullanma izni veren uygulamada çizim yapıp altın kazandıkça yeni renklerde alabiliyorsunuz. Böylece çizeceklerinizi kendi renkleri ile anlatarak arkadaşlarınızın daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz.

Minik ama eğlenceli bir uygulama olan Doodle Draw'ı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde Facebook Messenger uygulamasını kullanıyorsanız mutlaka indirip denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun denemeye değer.

YORUMLAR