Dot Trail Adventure 1.1.8 (ios)

Dot Trail Adventure

Dot Trail Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    WHAT (games)

Dar bloklar üzerinde ilerleyerek engellerin üzerinde atlayabileceğiniz ve yere düşmemek için mücadele vereceğiniz eşsiz bir oyundur.

İncecik çizgilerin üstünde zıplayarak ilerleyebileceğiniz ve çeşitli engelleri aşarak garip yaratıklardan kaçabileceğiniz Dot Trail Adventure, geniş oyuncu kitlesi ile dikkat çeken ve her geçen gün daha fazla oyun sever tarafından tercih edilen benzersiz bir oyundur.

Sade ve düz renklerden oluşan kaliteli grafikleri ile oyun tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatan bu oyunda amaç, dar bloklardan oluşan zorlu parkurlarda yarışarak engelleri aşmak ve beyaz noktaları toplayarak yolunuza devam etmektir. Blokların üzerinde zıplayarak ilerlerken bombalara ve hareket eden bloklara dikkat etmelisiniz. Engellerden kurtularak noktaların tamamını toplamalı ve sizi kovalayan garip yaratıklardan kaçarak parkurları tamamlamalısınız. Macera dolu bölümleri ve sürükleyici özelliği sayesinde sıkılmadan oynayabileceğiniz keyif verici bir oyun sizleri bekliyor.

Oyun içerisinde birbirinden farklı görünüme sahip onlarca karakter yer almaktadır. Bu karakterlerden dilediğinizi seçerek parkurlarda yarışabilir ve aşağı düşmemek için mücadele verebilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlarda rahatlıkla oynayabileceğiniz Dot Trail Adventure, ücretsiz oyunlar arasında yer alan kaliteli bir oyun olarak göze çarpıyor.

YORUMLAR