Dots 1.9.6 (ios)

Dots

Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dots, bağlayabildiğiniz kadar aynı renkli noktayı bağlamaya çalışacağınız basit fakat bir o kadar eğlenceli bir iOS bulmaca oyunudur.

Dots, heyecanlı ve bağımlılık yapan bir iOS bulmaca oyunudur. Oldukça basit bir yapısı olmasına rağmen oyuncuların bağımlılık kazanmasını sağlayan oyundaki amacınız 60 saniye içerisinde bağlayabildiğiniz kadar çok aynı renkli noktayı birbirine bağlamak. Oyunun sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde elde ettiğiniz puanları Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Her pazar günü sıfırlanan liderlik sıralamasına girebilmek için her hafta uğraşmanız gereken oyunda heyecan hiç bir zaman bitmiyor. Ayrıca oyun içerisinde kendi tercihlerinize göre farklı oyun modları bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, zaman limiti olmadan oynayabilirsiniz. İnternet bağlantınızın olması halinde oyunu arkadaşlarınız ile birlikte de oynayabiliyorsunuz.

Oyundaki gücünüzü ve puanınızı arttırmak için özel güçlendirmeleri toplamayı unutmayın. Bu özel güçlendirmeleri doğru bir şekilde kullandığınızda oyun içi performansınız artacaktır.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz basit fakat farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Dots uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR