Doughlings

Doughlings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Doughlings mobil oyunu, sağlam bir hikayeyi arkasına alarak klasik tuğla kırma oyununu günümüz şartlarında başarıyla renklendiren bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Doughlings mobil oyunu, bir zamanlar oldukça moda olan tuğla kırma oyununu günümüz teknoloji olanaklarıyla başarılı bir şekilde renklendiren ve mobil platformda bu oyunu yeniden canlandıran hoş bir aksiyon oyunudur.

Doughlings mobil oyununu bir aksiyon oyunu yapan nokta ise oyunun senaryosu. Buna göre 80’li yıllara damga vuran Arkanoid karakterlerinden oluşan Doughlings’lerin huzurlu dünyasında bir meteor faciası yaşanır. Meteor tüm yaratıkların yapısını değiştirir ve kalıtsal özellikleri bozar. Hastalıklarla boğuşan Doughlings’lere yardım etmeye çalışan Doktor Morpheus bir icat geliştirse de bunu kullanamadan saldırıya uğrar. Bu durumda kolları sıvayan siz olacak ve DNA’ları toplamak için oynayacaksınız.

Bildiğimiz klasik hareketli çubuk ile tuğlaları kırma oyununa çok benzeyen Doughlings’in farkı ise hareketli çubuğun yerine hepsi birbirinden farklı güçlere sahip 6 karakterin yer alması. Tüm bu karakterleri akıllıca kullanıp en kısa yoldan tüm hedefleri yok etmelisiniz. Her an her yerde keyifle oynayabileceğiniz Doughlings mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR