Dragon Friends

Dragon Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çocukların oynayabileceği ve yaş farketmeksizin herkesin eğlenebileceği sevimli bir strateji oyunu arıyorsanız, Dragon Friends, türünün nadir örneklerinden biri.

Dragon Friends, göz atar atmaz aklımıza Pokémon’u getiren oyun dinamiklerine sahip. Ancak Nintendo’nun kavga ve dövüşün eksik olmayan bu oyun serisinin aksine Dragon Friends sevimli ve barışçıl bir oyun. Yapmanız gereken şey, size ait olan adada mümkün olabildiğince fazla türde ejderha beslemek.

Adanızda yetiştirdiğiniz ejderhalar arasına türüne çok rastlananlar veya nadir olanlar çıkacaktır. Ne kadar nadir bir örnekse doğal olarak değeri o kadar yüksek olan ejderhaları arkadaşlarınızla paylaşmanız mümkün. FarmVille’i andıran sevimli grafikler ve ortamı başarılı bir şekilde süsleyen müzikler, özellikle ufak yaştaki oyunseverler için cazip bir hava yaratıyorlar. Bir strateji oyununu tanıtıyor olduğumuzu göz önünde bulundurarak, çocuklara yönelik çıkan bu oyun son derece orjinal ve bana göre desteklenmesi gereken bir proje.

Veliler, çocuklarının kaliteli bir eğitim hayatı sürdürmesi için paradan ve emekten kaçınmazken özellikle ücretsiz sonulmuş bu oyun hem çocukların eğlenmesini sağlıyor, hem de stratejik planlama yeteneklerinin gelişmesinde katkıda buluyor.

Ek olarak belirtmeliyim ki, bu oyunla iyi vakit geçirmek için çocuk olmanız şart değil. Rahat bir oynanış ve şirin bir ambiyansa ihtiyacınız varsa Dragon Friends bunu size fazlasıyla sunacaktır.

YORUMLAR