Dream Walker 1.14.13 (ios)

Dream Walker

Dream Walker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bir uyurgezerin dünyasına giriş yapıyoruz.

Dream Walker, bir uyurgezer karakterin yerine geçtiğiniz gerçeküstü bulmaca koşu oyunu. Monument Valley tarzı yanıltan etkileyici yapılarla dolu fantastik dünyalara sokan, düşünmeye iten bulmacalarla süslü mobil oyunları seviyorsanız, kesinlikle indirip oynamalısınız. iOS tarafında da ücretsiz indirilebilir olan oyun, basit dokunuşlarla oynandığından iPhone’da da iPad’de de aynı keyifte, rahatlıkta oynanış sunuyor.

Düşük boyutlu olmasına karşın konsol kalitesinde oyun olmayı başaran yapımlardan biri Dream Walker. Bilinçaltı rüyalar, kabuslar, inanılmaz fizikler, mimariler, akıl oyunları ile dolu fantastik bir dünyanın kapılarını aralıyorsunuz. Oyunun isminden de anlayacağınız üzere kontrol ettiğiniz karakter bir uyurgezer. Anna adını taşıyan karakterin uykusunu bölmeden bölümü geçmek zorundasınız. Uykudan uyanmasıyla oyuna veda ediyorsunuz. Karakteri ilerletmek için reflekslerinizin hızlı, zamanlamanızın iyi olması gerekiyor.

Oyunda yıldızları toplayarak yeni bölümlerin kilidini açıyorsunuz. Yolunuza çıkan kelebekleri toplarsanız da Anna için farklı elbiselerin ve kahraman modellerinin kilidini açmış oluyorsunuz.

YORUMLAR