DrinkAdvisor

DrinkAdvisor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DrinkAdvisor dünyanın en popüler barlarını ve gece klüplerini bir araya getiren başarılı bir iOS uygulamasıdır.

DrinkAdvisor gece hayatına düşkün kullanıcıların mutlaka denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama şık ve göze hoş gelen arayüzüyle dikkat çekmekte.

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama ile çevrenizeki en iyi barları ve gece klüplerini keşfedebilirsiniz. Güncel mekan bilgileri ile kullanıcılar için eksiksiz bir rehber niteliği taşıyan DrinkAdvisor'da tam tamına 6.000 bar ve gece klübü yer alıyor.

Dünya çapındaki en iyi barları ve gece klüplerini ayağınıza getiren uygulama ile adres tarifi alabilir ve diğer kullanıcıların bıraktıkları yorumları okuyabilirsiniz. Uygulamada bulabileceğiniz barlar ve gece klüpleri Londra, Paris, Chicago, Las Vegas, Washington, New York, Los Angeles, Manhattan, San Francisco, Sydney ve çok daha fazla ülkede yer alıyor. Konum bilgilerinizi göz önünde bulunduran uygulamada bulunduğunuz yere en yakın barları listeleyebilir ve diğer kullanıcıların yorumları doğrultusunda nereye gideceğinize kadar verebilirsiniz.

Kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken DrinkAdvisor'u ücretsiz olarak indirmek için indir butonuna basmanız yeterli!