Dropple 2.5.0 (ios)

Dropple

Dropple
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dropple oyununda hareket eden blokları aşmanız ve yeni bölümlere geçmeniz gerekiyor.

Boş zamanlarınızda oynayacak bir beceri oyunu arıyorsanız Dropple tam size göre. iPhone ve iPad cihazları için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Dropple oyunu sizi bağımlısı yapacak.

Dropple oyununda hareket eden blokların arasında yolculuk yapmanız gerekiyor. Bu yolculuğu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Çünkü karşınızda sürekli değişen ve sizi öldürmek isteyen hareketli bloklar mevcut. Her bölümde farklı bir macera ile sizi karşılayan Dropple, birbirinden heyecanlı bölümleriyle oldukça ilginizi çekecek.

Oyundaki amacınız blokların üzerine zıplayarak ilerlemeye çalışmak. Bu amaç doğrultusunda yanmadan ne kadar fazla uzağa giderseniz o kadar fazla puan alıyorsunuz. Aldığınız puanla birlikte başarı listesine yerleşme imkanınız da var. Eğer çok iyi bir Dropple oyuncusu olursanız belki başarı listesinde ilk sıraya bile yerleşebilirsiniz.

Dropple, özenle tasarlanmış grafiklere ve ses efektlerine sahip. Bu sayede oyunu oynarken sıkılmıyor aksine daha fazla eğleniyorsunuz. Eğer boş zamanlarınızda oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız size Dropple'ı önerebiliriz.

YORUMLAR