Duel

Duel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duel, arkadaşlarımızla fotoğraf paylaşıp eğlenceli yarışmalar düzenleyebileceğimiz bir uyuglama.

Duel, fotoğraf paylaşımına yepyeni bir boyut getiriyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde arkadaşlarımızla fotoğraf paylaşabiliyor ve eğlenceli bir deneyim yaşayabiliyoruz.

Duel'ın kullanımı son derece basit fakat bir kadar da eğlenceli. Uygulama üzerinde fotoğraf paylaşıyoruz ve bir arkadaşımızı düelloya davet ediyoruz. Arkadaşımız da kendi fotoğrafını paylaştığı zaman düelloyu seyreden diğer arkadaşlarımız hangi fotoğrafın daha iyi olduğu konusunda oylama yapıyor.

Uygulama üzerinde paylaşılan fotoğrafların kategorisi kullanıcılara göre değişkenlik gösteriyor. Alışveriş, yiyecek, kıyafet, moda ve diğer onlarca farklı kategori içerisinde yer alan fotoğraflar üzerinde düello yapabiliyoruz.

Gelişmiş düzenleme seçenekleri ile uygulama üzerinde paylaşacağımız fotoğrafları dilediğimiz gibi düzenleyebiliyoruz ve onları daha ilgi çekici bir hale getirebiliyoruz. Arkadaşlarınızla farklı bir etkileşim deneyimi yaşamak istiyorsanız Duel mutlaka denemeniz gerekenler arasında.

YORUMLAR