Dungeon Runner: Fitness Quest

Dungeon Runner: Fitness Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Runner: Fitness Quest spor yapmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Dungeon Runner: Fitness Quest spor yapmak isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz bir uygulama. İsminden ve atmosferinden ötürü her ne kadar oyunmuş gibi görünse de Dungeon Runner: Fitness Quest aslında bir spor yapma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Pikselleştirilmiş grafikleri ve retro oyunları anımsatan yapısıyla öne çıkan Dungeon Runner: Fitness Quest’te hem oyun oynuyor hem de spor yapmış oluyoruz. Cihazın yerleşik sensörlerini kullanan bu uygulamada, karakterimiz karanlık koridorlarda ilerlerken karşısına çıkan düşmanları fiziksel hareketlerimizle yeniyoruz. Düşmana saldırı yapmak için cihaz avucumuzdayken yumruk atıyoruz; kapıları açmak için çömelip kalkıyoruz; engelleri aşmak için zıplıyoruz gibi özellikler mevcut.

Hareketleri tamamladıktan sonra yaktığımız kaloriyi ve tekrar sayılarımızı ekran üzerinden takip edebiliyoruz. Genel olarak başarılı ve orijinal bir uygulama olarak niteleyebileceğimiz Dungeon Runner: Fitness Quest eğlenceli yoldan spor yapmak isteyen herkes tarafından sevilecektir.

YORUMLAR