Earthcore: Shattered Elements

Earthcore: Shattered Elements
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Earthcore: Shattered Elements mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Earthcore: Shattered Elements oyunculara taktiksel kart savaşlarına katılma imkanı veren bir mobil kart oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Earthcore: Shattered Elements, rol yapma oyunlarına benzeyen fantastik bir hikayeyi sıra tabanlı kart savaşlarıyla birleştiriyor. Oyuncular Earthcore: Shattered Elements'i tek kişilik senaryo modunda oynayarak yeni kartların kilidini açmaya çalışabiliyorlar veya online karşılaşmalara katılarak diğer oyuncularla PvP karşılaşmaları yapabiliyorlar. Bu savaşlarda temel amacımız ise kartlarımızın gücünü ve taktiksel yeteneklerimizi kullanarak rakiplerimizi mağlup etmek.

Earthcore: Shattered Elements içerisinde yüzlerce kart seçeneği yer alıyor. Bu kartlardan hangilerini seçtiğimiz ve bu kartların hangi yeteneklere sahip oldukları oyun stilimizi de belirliyor. Oyunda hamlemizi yaparken rakibimizin hamlelerini de hesaplamalıyız.

Earthcore: Shattered Elements'i benzer kart oyunlarından ayıran şey ise oyunculara kendi kartlarını tasarlama ve karşılaşmalarda bu kartları kullanabilme imkanı vermesi.

YORUMLAR