Epic Cat Runner

Epic Cat Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Cat Runner, iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir sonsuz koşu oyunu.

Epic Cat Runner, sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerini uzun süre boyunca ekranda tutabilecek düzeyde bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda sürekli olarak koşan bir kedinin kontrolünü ele alıyor ve tehlikeli engellerle dolu parkurda koşmaya başlıyoruz.

Oyunun genel yapısı diğer platform koşu oyunlarıyla büyük benzerlikler gösteriyor fakat Epic Cat Runner'da başka oyunlarda görmediğimiz nicelikte ilginç öğeler ve aksesuarlar var. Örneğin kontrolümüzdeki kediyi komik giysilerle ve aksesuarlarla çok daha ilginç bir görünüme kavuşturabiliyoruz. Buna ek olarak bölümler sırasında karşılaştığımız zorlukları fantastik güçlendiriciler ve bonuslar sayesinde rahatlıkla aşabiliyoruz.

Epic Cat Runner'da karşılaştığımız be bahsetmeye değer bir diğer özellik de sosyal medya entegrasyonu. Bu özellikten faydalanarak oyunda elde ettiğimiz puanları arkadaşlarımızla kıyaslayabilme şansına sahibiz. Bu da oyunun sürekliliğini sağlayan unsurlar arasında.

Genel olarak başarılı bir sonsuz koşu oyunu olan Epic Cat Runner, zengin içeriği ve dikkat çekici grafikleriyle türü sevenlerin kısa sürede favorisi olacağa benziyor.

YORUMLAR