Epic Fall

Epic Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Fall sürükleyici bir mobil aksiyon oyunudur

Epic Fall eğer elinizden bırakamayacağınız bir mobil aksiyon oyunu arıyorsanız tam da ihtiyacınız olan oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda bir hazine avcısı olabiliyorsunuz ve tehlike dolu bir maceraya atılabiliyorsunuz. Oyunumuzun kahramanı olan Jack Hart hayatı boyunca hazinelerin peşinden koşmuş ve ölümcül tehlikelerle yüzleşmiştir. Fakat son ziyaret ettiği antik mezarlıklarda iş üstündeyken yakalanıp tutsak edilmiştir. Tutsaklıktan kurtulması için ona tek bir şans verilmiştir. Bu iş için kahramanımızın ölümcül tuzaklarla dolu bir kuyudan sağlam çıkması gerekmektedir. Biz de kahramanımıza yardımcı oluyoruz ve kuyudan aşağıya doğru kayarken tuzakları aşmasını sağlıyoruz.

Epic Fall'da kahramanımız silah kullanarak ateş edebiliyor. Silahımızla ölümcül tuzakları yok edebileceğimiz gibi cephane ve altın toplayabiliyoruz. Oyun içerisinde bize fakrlı silah seçenekleri sunuluyor; bu silahları geliştirebilmemiz ve güçlendirebilmemiz mümkün.

Epic Fall güzel grafiklere ve başarılı bir fizik motoruna sahip. Kısa sürede bağımlılık yapan Epic Fall boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidecektir.