European War 5: Empire 1.3.3 (ios)

European War 5: Empire

European War 5: Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    EasyTech

Geçmişte yaşanmış büyük savaşlarda rol alarak dev bir orduyu yöneteceğiniz eşsiz bir oyundur.

Mobil platformda strateji oyunları kategorisinde yer alan ve 500 binden fazla oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan European War 5: Empire, geçmişten günümüze kadar yaşanmış tüm çağlardan geçerek kendi imparatorluğunuzu kuracağınız ve ganimet savaşlarına katılarak ordunuzu güçlendireceğiniz sürükleyici bir oyundur.

Geçmişte yaşanmış büyük savaşlardan esinlenerek hazırlanan etkileyici senaryosu ile oyunculara eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda amaç, geçmişteki savaşlarda görev almış efsane komutanlardan dilediğinizi seçerek kendi imparatorluğunuzun temellerini atmak ve rakiplerinizle gerçek zamanlı savaşlara katılarak ülkenizi geliştirmektir.

Geçmişten günümüze kadar yaşanmış 6 farklı çağda rol alarak farklı özelliklere sahip yüzlerce askerden güçlü bir ordu kurmalı ve imparatorluğunuzu geliştirerek tüm dünyaya hükmetmelisiniz.

Tarihte yaşanmış yüzlerce büyük savaşın canlandırıldığı ve stratejik hamlelerle ayakta kalan onlarca devletin yer aldığı eşsiz bir oyun sizleri bekliyor.

Android, İOS ve Windows işletim sistemleriyle donatılan tüm mobil cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayacağınız ve bağımlısı olacağınız European War 5: Empire, stratejik savaşlara katılarak imparatorluğunuzu ayakta tutmak için mücadele edeceğiniz ücretsiz bir oyundur.

YORUMLAR