Evostar: Legendary Warrior RPG

Evostar: Legendary Warrior RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Spartonix

Evostar: Legendary Warrior RPG mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ilerlemeli aksiyon oyunudur

Evostar: Legendary Warrior RPG bolca aksiyon içeren bir oynanışı RPG elementleriyle zenginleştiren ilerlemeli bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiiz bir oyun olan Evostar: Legendary Warrior RPG'de fantastik bir macera bizi bekliyor. Oyunumuz ana kahramanı ise kendilerine ejderha savaşçıları adı verilen üstün yeteneklere sahip süper kahramanları. Kahramanlarımızın yaşadığı evren çağlar önce Skubata adlı bir ejderha tarafından yaratılmıştır. Skubata yarattığı evrendeki düzeni korumak için ise ejderha savaşçılarını bu evrene göndermiştir. Şimdi ise ejderha tanrı kendisine bu evreni yönetmekte yardımcı olmak üzere güçlü bir ejderha savaşçısı arıyor. Biz de bu savaşçı olmak için zorlu bir teste giriyor ve bütün düşmanlarımızı yok etmeye çalışıyoruz.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Evostar: Legendary Warrior RPG'de ekranda yatay olarak ilerlerken düşmanlar üzerimize saldırıyorlar. Düşmanlarımızı yok etmek için dövüş sanatlarındaki ustalığımızı ve süper yeteneklerimizi kullanabiliyoruz. Bölüm sonu canavarlarında ise özel taktikler uygulamamız gerekiyor. Oyun boyunca bölümleri geçerek kahramanımızı geliştirebiliyor ve daha güçlü hale gelmesini sağlayabiliyoruz.

Evostar: Legendary Warrior RPG'yi kolay bir şekilde oynayabilmeniz mümkün. Oyunun kontrolleri genel olarak problem yaratmıyor.

YORUMLAR