Evrensel E-Gazete

Evrensel E-Gazete
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    135

  • ÜRETİCİ

    Simplicissimus Book Farm

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz Evrensel Gazetesi uygulamasıdır.

Evrensel Gazetesi, hepinizin bildiği gibi günlük siyasi bir gazetedir. Hem yazılı olarak hem de internet üzerinde faaliyetini sürdüren gazeteye artık mobil cihazlarınızdan da erişebileceksiniz.

Teknolojinin dokunmadığı bir alan kalmadığı günümüzde bundan etkilenen sektörlerden birisi de gazeteler oldu. Neredeyse bütün gazeteler kendi mobil uygulamalarını çıkarmaya başladılar. Evrensel de bunlardan biri.

Gazeteyi bayide bulamadım, yurtdışında yaşıyorum gazeteyi okuyamıyorum gibi sorunlarınız varsa bu uygulama ile çözülecek. Aylık çok uygun bir fiyata abone olabileceğiniz uygulama ile güncel haberler, işçi-sendika, politika, bölge, ekonomi, dünya ve kadın gibi kategorilerden oluşan bütün haberlere istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

Gazeteyi indirirken wi-fi kullanmanız tavsiye edilmiş, çünkü 5 mb gsm operatörünüz ile indirirseniz faturanıza yansıyabilir. Eğer siz de sıkı bir Evrensel takipçisiyseniz ve her yerde gazetenizi okumak istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR