Falling Balls

Falling Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Falling Balls, iPhone ve iPod Touch cihazları için tilt (ekranı sola veya sağa yatırma) sistemi üzerine oturtulmuş bir beceri oyunudur.

Falling Balls, BIT-101 tarafından geliştirilmiş bir beceri oyunudur. Oyundaki amaç bir platform üzerinde yukarıdan toplar düştükçe adamınızı ekranı sola veya sağa yatırarak toplardan kaçırmak. Bölümlerde zaman geçtikçe daha çok ve değişik boyutlarda toplar düşmeye başlıyor, oyunda skor almak zorlaşıyor.

Oynanış ve oyunun temel yapısı oldukça basit olduğundan Falling Balls, sürükleyici özelliğindense daha çok zaman geçirme üzerine odaklı. Basit grafiklerle tasarlanmış, oynanış modu olarak 3 farklı mod içeren oyunda kaçtığınız her top için skor alıyor ve bu sayede yüksek skorunuzu korumaya çalışıyorsunuz.

Oyun her ne kadar basit bir oynanış benimsemiş olsa da menü ve animasyon geçişleri vasat derecede tutulmuş. Telefonu sağa veya sola yatırmak üzere bir sistem kullanıldığı için seçenek yaptığınız tek yer menü ve burada da yazı stilleri ve animasyonlar gerçekten yetersiz seviyede.

Normal mod sadece irili ufaklı toplardan kaçmayı gerektirirken Advanced mod işi bir üst seviyeye taşıyor. Ninja mod ise tamamen refleklerinizi ölçmek için tasarlanmış, oyunun en zor modu.

Falling Balls'ta skorunuzu paylaşabiliyor, bunun dışında sosyal anlamda başka bir şey yapamıyorsunuz. Oyunun en büyük eksikliklerinden bir tanesi de belki çoklu oynanabilme özelliği içerseymiş daha çok oyuncu çekebilirmiş. Çünkü bu şekilde daha önceden de bahsettiğimiz gibi zaman geçirmelik bir oyun olmaktan başka bir görev ne yazık ki üstlenemiyor.

YORUMLAR