Fallout Shelter 1.0.2 (ios)

Fallout Shelter

Fallout Shelter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    998

  • Üretici

    Bethesda Softworks LLC

Fallout Shelter, resmi bir Fallout mobil oyunudur

Fallout Shelter, 2015 yazının başlangıcında duyurulan Fallout 4 çıkış yapmadan önce yayınlanan resmi bir Fallout mobil oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fallout Shelter, bir şehir simülasyonu oyunu ile Sims oyunlarının karışımı olarak tanımlanabilir. Fallout Shelter, bize kendi Vault'umuzu inşa edebilme ve bu Vault'ta yaşamı devam ettirme ve geliştirebilme imkanı veriyor. Hatırlanacağı üzere Fallout oyunlarında bir nükleer felaket sonrası kaosa sürüklenmiş bir dünyanın hikayesi konu alınıyordu. Şehirlerin harabeye döndüğü, mutantların tehlike saçtığı bu oyunlarda insanlar "Vault" adı verilen sığınakları inşa ederek radyoaktif serpintiden ve mutantlar gibi tehditlerden korunabilmişlerdi. İşte Fallout Shelter'da da biz kendi Vault'umuzu kurarak bu dünyanın bir parçası oluyoruz.

Falout Shelter'ı bilgisayarınızda nasıl oynayabileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Fallout Shelter'da amacımız mükemmel Vault'u inşa etmek. Yerin altında inşa edeceğimiz Vault'lara modern odalar yerleştirebiliyoruz ve insanları bu odalara yerleştirebiliyoruz. Daha sonra bu insanları mutlu olmasını sağlıyor ve onları doğru işlere atıyoruz. İnsanlara kıyafetler, silahlar ve eğitimler sunarak onları daha da yetenekli hale getirebiliyoruz. İnsanlar mutlu oldukça çoğalıyorlar ve sığınağımıza yeni bireyler katılıyor.

Fallout Shelter'da Vault'umuzda yaşayan insanları Wasteland adlı post-apokaliptik dünyamıza kaynak toplamaya göndererek sığınağımızı geliştirebiliyoruz. Ayrıca özel zırhlar ve silahlar gibi eşyalar da bu keşif görevlerinde karşımıza çıkabiliyor.

Fallout Shelter'da bütün işleri yaparken bir de Vault'umuzun güvenliğini sağlamamız gerekiyor. Eğer Fallout oyunlarını seviyorsanız veya post-apokaliptik bir maceraya atılmak istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın.

YORUMLAR