Fallout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Fallout Shelter bilgisayara nasıl indireceğinizi merak edenler için rehber hazırladık. Okumak için tıklayın!

Fallout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Mobil platformlara çıktığı günden bu yana oyunseverlerin en çok tercih ettiği oyunlardan biri olan Fallout Shelter beklenildiği üzere PC platformu için geçtiğimiz gün çıkış yaptı. Bize kendi Vault'umuzu inşa edebilme ve burada yaşamı devam ettirme ve geliştirebilme imkanı verien oyun hala severek oynanıyor. Bu blogda Fallout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir? sorusunun cevabını vereceğiz. 

Fallout Shelter'ın PC versiyonunu bilgisayarınıza indirebilmek için öncelikle Bethesda.net Launcher'ı yüklemeniz gerekir. Çünkü sadece bu Launcher sayesinde oyuna ulaşabiliyoruz. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

Bethesda.net Launcher'ı indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra bir hesap açmanız gerekiyor. Ana ekrandan Create Account kısmına tıklayarak Bethesda'nın sitesine gideceksiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra hesabınıza giriş yapıyorsunuz.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki bölüm gelecek. Bunun yanında Fallout oyunu için mod geliştirmenizi sağlayan bir kit'e de ulaşabileceksiniz. Fallout Shelter sekmesine geldikten sonra Install butonuna basıyorsunuz.

Install butonuna tıklamadan önce sistem gereksinimlerinizin yeterli olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm. Daha sonra kullanıcı sözleşmesini onaylama bölümüne gideceksiniz. 

Onayı verdikten sonra oyunun kapladığı alanı görüp, nereye yükleyeceğinizi belirledikten sonra artık Install butonuna basabilirsiniz. Bunun yanında oyunun 1.24 GB olduğunu da unutmayalım. 

Yükleme işlemi bittikten sonra artık Fallout Shelter oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

Fallout 4, Fallout Shelter ve Skyrim'in Yaratıcısı Bethesda Mobil Oyunlarda Yeni Bir Marka Olacak

YORUMLAR