Family Guy: The Quest for Stuff 1.0.12 (ios)

Family Guy: The Quest for Stuff

Family Guy: The Quest for Stuff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlar için popüler animasyon Family Guy oyunu.

Family Guy, bütün dünyada bilinen popüler animasyon çizgi dizinin iOS cihazlar için geliştirilmiş oyunu. Simülasyon ve şehir inşasına dayanan bu oyunda amacınız Peter ve Dev Tavuk'un dövüşürken yokettikleri şehri yeniden inşa etmek. Diziyi izleyen herkes Peter ve Dev Tavuk arasındaki düşmanlığı biliyordur zaten. En sonunda epik bir kavga patlak verir ve bütün şehri havaya uçururlar. Bu noktada da oyunumuz başlar.

Eğer Simpsonlar oyununu oynadıysanız, bu oyun ona çok benziyor. Griffin ailesiyle tanışıyor ve şehirdeki diğer karakterleri çeşitli görevlere gönderebiliyorsunuz. Ayrıca karakterleri çeşitli komik kıyafetlerle özelleştirebiliyor, şehri tavukların ve korsanların istilasından kurtarabiliyor ve dekore edebiliyorsunuz. Ayrıca ilerledikçe yeni animasyonların kilidini de açabiliyorsunuz.

Oyunun benim gördüğüm kadarıyla iki eksik yönü var. Birisi, bütün diğer simülasyon oyunlarında olduğu gibi bekleme sürelerinin fazlalığı. Bir görevin tamamlanması için en az 1 saat beklemek zorundasınız. Beklemek istemiyorsanız da para verip altın midyelerden satın almanız gerekiyor. Diğer eksik yanı iste animasyonu seslendirenlerin oyunu seslendirmemiş olması. Böyle olunca yapılan espriler size o kadar da komik gelmiyor. Konuşmaları sadece balon olarak görüyorsunuz.

Fakat genel olarak başarılı grafikleri ve sevilen karakterleri ile güzel bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Eğer siz de animasyonu seviyorsanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR