FFFFF2P

FFFFF2P
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Elevate, Inc.

FFFFF2P klasik bir beceri oyunu olmasına rağmen eğlenceli detaylarıyla dikkat çekiyor ve oyunseverlere farklı bir deneyim yaşatıyor.

FFFFF2P „ismiyle hiçbir anlam ifade etmeyen fakat oynaması keyifli olan oyunlar“ diye bir yarışma düzenlenseydi muhtemelen ön sıralarda yer alırdı. Klasik bir beceri oyunu olan FFFFF2P’de Prenses Pixel’in zorlu macerasına ortak oluyoruz.

Oyunda Prenses Piksel Ug ismindeki bir canavar dev tarafından alıkonuyor. Onu kurtarmak ise tahmin ettiğiniz gibi bize düşüyor. Bu amaç uğrunda hemen mücadeleye başlıyoruz ve kötü niyetli devin yukarıdan fırlattığı kutucuklardan sıyrılmaya çalışıyoruz. Farklı boyut ve şekillerde atılan bu kutulardan kaçmalı ve yere düştükleri anda üzerlerine zıplayıp onları yok etmeliyiz. Bu kutulardan herhangi birisi üstümüze düşerse veya ekranın üst kısmına kadar kule olurlarsa oyun bitiyor.

Oyunda yer alan kontroller açıkçası biraz zor. Ekranın alt kısmına yerleştirilmiş okları kullanarak karakterimizi yönetmeliyiz. Reflekslerin ve dikkatin çok önemli olduğu bu oyunda keyifli bir atmosfere yer verilmiş. Retro grafikler, chiptune ses efektleri ve müzikler, oyundan alınan keyfi artırıyor.

YORUMLAR