Fields of Battle 1.6 (ios)

Fields of Battle

1.6
Fields of Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    119

  • ÜRETİCİ

    Super X Studios

Paintball oyununu mobil cihazlara taşıyan Fields of Battle, çocuk dostu bir oyun olmakla kalmayan bir shooter başyapıtı.

Paintball merakınız var mı? Peki shooter oyunları ile aranız nasıl? Fields of Battle, bu iki hobiyi bir araya getirerek harika bir kombinasyon oluşturmakla kalmıyor ve bu şaheseri mobil cihazlara taşıyor. Arkadaşlarınızla veya ailenizle gidebileceğiniz heyecanlı ve sportif bir faaliyet olan Paintball etkinliklerini profesyonel dünyası içersine keşfetmek bu oyunu oynarken mümkün. Gerçek mermilerin ve kan efektlerinin olmadığı bu oyun aynı zamanda çocuk dostu bir profil de sergiliyor ama bunu oyun kalitesinde bir sınırlama olarak algılatmıyor.

Gelişmiş hareket kontrolleri sayesinde mobil cihaz FPS oyunlarında devrim yaratan fikirler sunan Fields of Battle, karakterinizin yerde sürünmesini, pusudan kafa çıkartmasını ve diğer tüm askeri taktikleri uygulamasını sağlıyor. Paintball sporunun profesyonel dünyasından gelen birçok silah ve teçhizat çeşidi de oyun içersinde sahip olabileceğiniz donanımlar arasında yer alıyor.

Zengin bir oyun içeriği sunan Fields of Battle, aynı zamanda zengin bir online dünyaya da sahip. 60 farklı oyun haritasının neredeyse hepsi dünya üzerindeki meşhur parkurların birer replikaları ve online oyun desteği sayesinde bu oyunu asla tek başına oynamak zorunda kalmıyorsunuz. Farklı oyun modları sayesinde de dilerseniz tek adam veya takım maçları oynayabiliyorsunuz.

Farklı hava şartlarının ve donanım kalitesinin oynanabilirliğe etki sağladığı oyun en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırlanmış bir shooter oyunu. Paintball deyip geçmeyin, ateş etme oyunlarına bayılıyorsanız bu oyun sizin için bir klasik değerinde.

ARTILAR

Büyük bir online dünya

Kaliteli grafikler

Ücretsiz

Birçok harita ve oyun modu

EKSİLER

Oyun içi satın alma

YORUMLAR