FIFA 18 8.0.7 (ios)

FIFA 18

FIFA 18
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobildeki en gerçekçi futbol oyunu

FIFA Mobile 18, iPhone ve iPad’de oynanabilen en gerçekçi futbol oyunu. Electronic Arts’ın mobil platformda da en çok oynanan futbol oyunu FIFA Mobile (FIFA Futbol) bu sene de oyuncuları ekran başına kilitleyecek. Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo kapak görselinde yer alırken; Ultimate Team, Karşı Atak Modu, Lig Düellosu Turnuvaları, Futbol Etkinlikleri yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Grafikler her zamanki şahane, oynanış mükemmel.

Dünya genelinde en çok satan futbol oyunu FIFA, mobilde de zirveye oturmayı başarıyor. Türkçe dil desteğiyle gelen ve 100MB civarı boyutuyla sevindiren FIFA Football (FIFA Mobile 18), hem yeni başlayanlar hem de profesyonellere yönelik hazırlanmış.

FIFA’nın online tarafta olmazsa olmazı Ultimate Team yine karşımıza çıkıyor. 550’nin üzerinde lisanslı gerçek takımlardan, geçmişten günümüze yıldız isimlerden özenle seçtiğimiz 11 oyuncu ile en güçlü kadroyu oluşturmaya çalışıyoruz. Her zamanki gibi kadronumuz istediğimiz yerden özgürce yönetebiliyoruz. Ultimate Team moduda harcayacak zamanınız yoksa sürekli atak oynayacağınız 90 saniyelik maçları, becerilerinizi test eden tek oyunculu mücadele modunu, ödüller veren etkinlikleri veya ister arkadaşlarınızla isterseniz de Dünya genelinde FIFA fanatikleriyle mücadele ettiğiniz Lig düellosu turnuvaları denemenizi tavsiye ederim.

"Not: Oyunu oynamak için internet bağlantınızın sürekli açık olması gerekiyor."

YORUMLAR