FIFA 15 Demo Nasıl İndirilir ve Kurulur?

FIFA 15 Demo'yu indirmek, kurmak ve oynamak için hazırladığımız rehberimize göz atmayı unutmayın!

FIFA 15 Demo Nasıl İndirilir ve Kurulur?

FIFA 15 Demo sonunda yayınlandı ve tabii ki tüm futbol oyunu sevenler oyunun demosunu indirmek için arayışlara başladı. Ancak daha önce EA Games'in Origin sistemini kullanmamış olan kullanıcılar bu konuda sorunlar yaşayabiliyorlar ve dolayısıyla sizlere bir rehber olması amacıyla hem Origin'in kurulumu hem de FIFA 2015 Demo'nun origin içerisinden nasıl yükleneceğine dair yazımızı hazırladık. Tüm adımları eksiksiz bir şekilde takip ederseniz oyunu başlatmak için her şey hazır olacaktır.

İlk olarak tabii ki Origin'i aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarımıza indiriyoruz. Origin hali hazırda yüklüyse Origin kurulum adımlarını es geçebilirsiniz.

Origin'i indirdikten sonra inen dosyayı çalıştırırsanız programın kurulumu başlayacaktır. Kurulumun ilk ekranında direkt olarak "Install" butonuna basarak devam ediyoruz. Origin Windows açılışında otomatik olarak başlamasın diyorsanız "Automatically run Origin when Windows Starts" kutucuğunun tıkını kaldırabilirsiniz.

Bu adım tamamlandığında kısa bir bekleme süresi karşınıza çıkacaktır. Origin kurulumu için gereken dosyalar bu esnada indirilmekteler.

Dosya indirilme süreci tamamlandığında kullanıcı sözleşmesi karşımıza çıkacak. Burada yer alan "I have read and accept the end user license agreement." kutucuğunu aktif hale getirdikten sonra altta yer alan "OK" butonunu tıklıyoruz.

OK butonuna basmamızla birlikte yeni güncelleme dosyaları da indirilecektir. Burası zaman zaman büyük dosyalar indirebildiği için internet bağlantınızın hızına göre uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Tüm işlemler tamamlandığında Origin giriş ekranı karşımıza geliyor. E-posta veya Origin ID'nizi şifrenizle birlikte girdikten sonra "Log In" butonuna basmanız giriş için yeterli. Ancak Origin hesabınız yoksa "Create an account" butonunu kullanabilir ve hesap da açabilirsiniz.

Origin'e giriş yaptığımızda hemen sağ bölümde FIFA 15 karşımıza çıkacak. Buradaki FIFA 2015 resmine tıklıyoruz. Ancak gelecekte oyunun buradan kaldırılma ihtimali olduğu için, dilerseniz üst bölümde yer alan "Browse Games" sekmesinden "FIFA"ya tıklayarak da FIFA 15'e ulaşabilirsiniz. Dolayısıyla yazıyı okuduğunuz sıralarda FIFA 15'in ana ekrandan kaldırılmış olması halinde "Browse Games"i kullanmayı unutmayın.

Oyuna tıkladığımızda üst bannerda "Play Now" adlı turuncu buton dikkatinizi çekecektir. Elbette hemen butona basarak devam ediyoruz.

Oyunu indirmeden önce dil seçenekleri ekrana gelecektir. Türkçe yer almadığı için "English US" seçeneği ile devam edebilirsiniz ancak burada bildiğiniz diğer yabancı diller varsa onları da seçebilir ve daha sonra "Accept" butonuna basabilirsiniz.

Şimdi ise sabit diskinizdeki alanı gösteren kurulum ekranı karşınızda olmalı. FIFA 2015 Demo'yu indirmek için burada "Continue" butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

İndirmeden önceki son adıma da geldik. Kullanıcı sözleşmesinin altında yer alan "I have read and accept the above license agreements" kutucuğunu aktif hale getirdikten sonra "Continue"ya tıklıyoruz.

Oyunun boyutu biraz büyük olduğu için indirme süreci boyunca beklememiz gerekiyor. Aşağıdaki indirme ekranı internet hızınıza göre bir süre devam edecektir.

FIFA 15 Demo indikten sonra artık direkt olarak oyunun üstüne tıklayabilir ve yanda çıkan açılır pencereden "Play" butonuna basabilirsiniz.

Butona bastığınızda oyunun açılış ekranı karşınıza çıkacaktır. Bu ekranda yer alan "Play" butonuna basarak oyunu açabilirsiniz. Eğer donanım ayarlarını gerçekleştirmek isterseniz "Game Settings" butonuna basarak oyunun grafiklerini bilgisayarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Oyunu oynayabilmek için Origin'i aşağıdaki butondan indirebilir, dilerseniz FIFA 15 Demo incelememize de göz atabilirsiniz.

PES 2015 Sistem Gereksinimleri Ne Olacak?

YORUMLAR