Filmlerim 1.0 (ios)

Filmlerim

1.0
Filmlerim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Filmlerim, film önerisi alabileceğiniz, vizyondaki filmlere ulaşabileceğiniz basit ve ücretsiz bir uygulamadır.

Filmlerim, yerli ve yabancı yüzlerce filmi bünyesinde barındıran sosyal ağ destekli bir eğlence uygulamasıdır. Film önerisinde bulunarak “Bugün hangi filmi izlesem?” sorununuzu çözen uygulama ile vizyondaki filmlere de ulaşabiliyorsunuz.

Sodamedya İletişim tarafından ücretsiz olarak sunulan Filmlerim, hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu bir film öneri uygulaması. Sizi “Ne izlesem” derdinden kurtaran uygulama sosyal ağ desteği sayesinde film tutkunlarının birbirleriyle etkileşime geçmelerini de izin veriyor. Filmi kimin önerdiğini, önerilen filmi kaç kişinin beğendiğini ve film hakkında yapılan eleştirileri görebiliyorsunuz. Filtreleme seçeneği sayesinde en çok oy alan veya en çok yorumlanan filmlere kolaylıkla erişebiliyorsunuz. İzlediğiniz ve izlemek için listeye aldığınız filmlerse ayrı bir sekmede görüntüleniyor. Film önerilerinin yanında gösterime girecek filmler hakkında da bilgi alabiliyor, o hafta vizyona giren tüm filmlerden haberdar olabiliyorsunuz.

Filmlerim, film seçme konusunda kararsız olan kişilere yönelik hazırlanmış, vizyondaki filmlere dair içerikler de sunan sosyal platform destekli bir mobil uygulama.

Filmlerim Özellikleri:

  • Film önerme
  • Film arama
  • Fimleri listeye alma
  • Filmleri sıralama (kategori, sinema, alfabetik olarak)
  • Filmleri beğenme, yorum gönderme, puanlama
  • Vizyon filmlerine ulaşma