Find Qibla Direction 1.1 (ios)

Find Qibla Direction

1.1
Find Qibla Direction
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Find Qibla Direction, iPhone ve iPad sahiplerinin istedikleri yerde ve zamanda kıbleyi bulmalarını sağlayan ücretsiz bir iOS uygulaması.

Find Qibla Direction, Dünya'nın neresinde olursanız olun kıblenin nerede olduğunu size gösteren ve ayrıca kıbleye olan uzaklığını belirten kullanımı son derece pratik ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

Namaz kılabilmek için gerekli olan kıble yönünü bilmediğimiz yerlere gittiğimizde başkalarına sorarak öğrenmek yerine mobil cihazımız üzerinden görebilme imkanı sunan uygulamanın tasarımı da oldukça şık. Kıbleye olan açınızı bile derece olarak gösteren uygulama, iOS uygulama mağazasında yer alan popüler uygulamalar arasında yer alıyor.

Düzenli olarak farklı şehirlere yolculuk yapıyorsanız yada şehir içinde sürekli gezmeniz gerekiyorsa bu uygulama sayesinde dilediğiniz zaman kıble yönünü kolayca görebiliyorsunuz. Kıble yönü dışında namaz saatlerini de takiop etmenizi sağlayan Find Qibla Direction'ın tek eksiği ise sadece İngilizce dil desteğine sahip olması. Fakat uygulama üzerinde çok fazla özellik olmadığı için gerekli kelimeleri öğrenerek uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bulunduğunuz bölgeyi otomatik olarak tespit ederek her zaman doğru kıble yönünü görmenizi sağlayan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinde kullanmak isteyen kişiler ücretsiz olarak hemen indirebilir.

YORUMLAR