Fitness Point 5.0.3 (ios)

Fitness Point

Fitness Point
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fitness Point, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fitness uygulamasıdır.

Fitness Point, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir fitness takip uygulamasıdır. Egzersizlerinizin takibini tutmak artık mobil cihazlar ile çok daha kolay zira pek çok uygulama mevcut. Kapsamlı özellikleri ve düzgün kullanıcı arayüzü ile Fitness Point de bunlar arasında başarılı olanlardan birisi diyebilirim.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyor olmanıza rağmen bütün özelliklerden faydalanabilmek için pro versiyonunu satın almanız gerekiyor. Fakat Fitness Point bence sunduğu kapsamlı özellikleri ile satın alınabilir uygulamalar arasında diyebilirim.

Uygulama ile yaptığınız egzersizlerin takibini tutmakla birlikte kendinize özel egzersiz programları da hazırlayabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde resim, animasyon ve açıklamalarıyla birlikte yüzlerce egzersiz hareketi bulunuyor ve siz de bunlar arasından istediklerinizi seçerek kendinize bir program oluşturabiliyorsunuz. Ya da isterseniz kendi yaptığınız hareketleri kendi görselinizle birlikte uygulamaya kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada egzersiz molaları için bir de süre ölçer bulunuyor.

Bununla birlikte uygulamaya düzenli olarak yaptığınız egzersiz setlerini, kendi hedeflerinizi, tekrarlarınızı kaydedebiliyorsunuz. Böylece ne yaptığınızın takibini daha kolay bir şekilde tutabiliyorsunuz.

Uygulamanın sunduğu özelliklerden bir diğeri ise kilo takibi ve günlük tutma özelliği diyebilirim. Bu da motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlıyor. Uygulamanın Türkçe desteği olması da bir diğer artı özelliği.

Eğer siz de egzersiz takibi için bir uygulama arıyorsanız Fitness Point'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR