FlowDoku

FlowDoku
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlowDoku, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz klasik Sudoku oyunundan esinlenerek hazırlanmış bir zeka ve bulmaca oyunudur.

Popüler bir zeka ve bulmaca oyunu olan Sudoku'dan ilham alınarak hazırlanmış olan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz FlowDoku üzerinde rakamlar yerine farklı renkte şekiller yer almaktadır.

Her ne kadar Sudoku oyunu temel alınarak hazırlanmış olsa da kullanıcılara oldukça farklı ve yenilikçi bir oyun deneyimi sunan FlowDoku, zeka ve bulmaca oyunu seven oyuncular tarafından mutlaka oynanması gereken oyunlar arasında yer almaktadır.

FlowDoku'da her satır, sütun ve belirli alanlar içerisinde yer alması gereken şekiller ve sayıları oyuna girmeden önce yer alan oyun tahtası seçimi sırasında belirtilmektedir ve oyuncuların şekilleri oyun tahtası üzerine bu kurallar dahilinde yerleştirmesi gerekmektedir.

Oyuna başlarken karşınıza gelecek olan öğretici bölümler sayesinde hızlı bir şekilde oyuna alışarak, birbirinden zorlu bulmacaları çözmeye başlayabilirsiniz.

6x6, 8x8, 9x9 ve 12x12 gibi farklı boyutlarda oyun tahtalarının yer aldığı ve her oyun tahtası üzerinde yer alan kuralların değiştiği FlowDoku'yu oynarken zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamayacaksınız.

Kimin daha hızlı bir Flowdoku oyuncusu olduğunu görmek için arkadaşlarınızla yarışabilir ve ortaya farklı iddialar koyabilirsiniz. Bu farklı zeka ve bulmaca oyunu deneyiminde yerinizi almak için FlowDoku'yu hemen mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

FlowDoku Özellikleri:

  • 4 farklı boyutta oyun tahtası
  • 5 farklı zorluk seviyesi
  • 250'den fazla farklı bulmaca
  • Tamamen özgün ve orijinal oynanış
  • Dokunmatik kontroller
  • Renkli ve canlı grafikler
  • Liderler listesi ve oyun arenası