FlyOff

FlyOff
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlyOff'ta üzerimize gelen roketlerden kaçmaya ve mümkün olduğunda fazla süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

FlyOff, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Dolu dizgin bir aksiyon sunan oyundaki yegane amacımız kontrolümüzdeki roketi hiçbir yere çarpmadan mümkün olduğunca uzun süre patlatmadan ilerletmek. Elbette bunu başarmak hiç de kolay olmuyor çünkü etrafımızda uçan başka roketler ve objeler de var.

Oyundaki birincil görevimiz üzerimize gelen roketlerden kaçmak ve hayatta kalmak olsa da gökyüzünde çıkan puanları ve bonusları da toplamamız gerekiyor. Bunları ikincil görevler olarak kabul edebiliriz. Eğer kontrol ettiğimiz roket herhangi bir şeye çarparsa oyunu kaybediyoruz ve o ana kadar aldığımız skorla yetinmek zorunda kalıyoruz.

FlyOff'ta son derece basit bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın solundaki ve sağındaki butonları kullanarak roketimizi yönlendirme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Elbette bunu yaparken çok hassas olmalıyız yoksa ekranda objelere çarpmak işten bile değil. Minimal grafik öğeleri üzerine kurulu olan FlyOff aksiyonun tavan yaptığı bir beceri oyunu arayanların değerlendirmesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR