Football Live Mobile 1 (ios)

Football Live Mobile

1
Football Live Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zevkli ve eğlenceli bir şut atma oyunu

Football Live Mobile, iOS tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz harika bir şut atma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli ve sürükleyici futbol oyunu olarak karşımıza çıkan Football Live Mobile, nefes kesen mekanikleri ve içerikleriyle dikkat çekiyor. Oyunda kaleye şut çekiyor ve gol atarak puanlar kazanmaya çalışıyorsunuz. Farklı kramponları ve topları kullanabileceğiniz oyunda karakterinizi de özelleştirebiliyorsunuz. Kolay top kontrolleriyle de ön plana çıkan oyunda kıyasıya mücadele edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza karşı da oynayabileceğiniz oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyabiliyorsunuz. Bu tarz oyunları oynamayı sevenlerin beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Football Live Mobile, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun. Kombolar yaparak daha yüksek puanlara kavuşabileceğiniz oyunda nefes kesen bir atmosfer bulunuyor.

Football Live Mobile oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR