FRAMED 1.0.0 (ios)

FRAMED

FRAMED
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca

  • TOPLAM İNDİRME

    194

  • Üretici

    Loveshack

iOS cihazınıza gelmiş en orijinal uygulamalardan biri olan FRAMED çigi roman ve oyun deneyimlerini bir araya getiriyor.

Çizgi roman deneyimini bir seviye ileriyle taşıyan bir uygulama olan FRAMED, interaktif bir kullanıcı deneyimi dunmayı başarıyor. Hikaye anlatımından çok oyun havasi içerisinde geçen bu olağandışı çalışma iOS için çıkan en kaliteli uygulamalar listesinde yer edinmeyi başardı. Ödüllü tasarımıyla dikkat çeken FRAMED, hikaye anlatımı ve oyun deneyimi arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran güzel bir şeyler deniyor.

Çizimleri dikkat çeken uygulama Hideo Kojima'nın bile en çok dikkatini çeken mobil çalışmalar arasında yer alıyor. Yurt dışında oldukça popüler olmasının yanısıra burada da ihtiyaç duyacağı her kaynağı meraklısına sunan FRAMED, Türkçe dil desteği ile yabancı dil bilmeyen çizgi roman hayranlarını kendine çekecektir.

iPhone ve iPad farketmeksizin akıcı bir oyun ve okuma hissiyatı yakaladığınız bu uygulama iPhone 5s'ten aşağıda olan modellerde birkaç takılmaya neden olabilir, ancak bunun haricinde sıkıntı yaşamanız olası görünmüyor. FRAMED ücretli bir uygulama ama kesinlikle cebinizi yakacak cinsten bir miktar talep etmiyor.

YORUMLAR