Garajyeri

Garajyeri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Garajyeri

Tamamen güvenli bir şekilde, kişiden kişiye araç kiralama hizmetinden faydalanabileceğiniz başarılı bir sistem.

Garajyeri platformu ile iOS cihazlarınızı kullanarak, kişiden kişiye araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Araç kiralama işlemlerindeki klasik evrak, dosya, kefil gibi yorucu işlerle uğraşmaktan hoşlanmayanların ve gün içerisinde aracını çok fazla kullanmayıp gelir elde etmek isteyen sürücülerin faydalanabileceği başarılı bir girişim olan Garajyeri uygulaması, tüm kiralama işlemleri için 0 güvence sunuyor. Araçları kiralama boyunca sigortalayan ve araç sahibinin müşteriyi kendi seçmesine izin veren sistemde ister günlük isterseniz de saatlik kiralama yapabilirsiniz.

Aracını kiralamak isteyen sürücüler, birkaç dakika içerisinde araçlarını sisteme kaydedebiliyor ve aracın evraklarını ve fotoğraflarını da uygulama üzerinden yükleyebiliyorlar. Rezervasyon taleplerini anlık olarak görerek yönetebilme imkanları da mevcut. Araç kiralamak isteyen sürücüler ise kendilerine en yakın araçları görebiliyor, araç sahipleriyle anında iletişime geçebiliyorlar. Rezervasyon durumlarını anlık bildirimlerle takip edebildikleri gibi ödeme işlemlerini de uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

Aracınızdan gelir elde etmek istiyorsanız ya da kendinize bir araç arıyorsanız, sizi gereksiz evrak işlerine bulaştırmadan hizmet veren Garajyeri uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR