Gemini Rue 1.2 (ios)

Gemini Rue

1.2
Gemini Rue
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gemini Rue ile roman tadında bir serüven yaşayabilirsiniz

Gemini Rue kendi türünde büyük bir başarı elde etmiş olan bir mobil macera oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Gemini Rue derin bir bilim-kurgu hikayesi noir bir atmosferle güzel bir şekilde birleşmekte. Oyunun atmosferi bize Blade Runner ve Beneath a Steel Sky gibi yapımları hatırlatmakta. Gemini Rue'da galaksi üzerinde farklı yerlerde bulunan iki kahramanın birbiriyle çakışan hikayeleri konu alınmakta.

Kahramanlarımızından ilki eski bir süikastçi ve geçmişinde azılı suçlulara hizmet etmiş olan Azriel Odin. Azriel, kirli geçmişi nedeniyle başı sıkıştığında sadece önceden hizmet ettiği suçlulardan yardım isteyebilmektedir. Yağmurun hiçbir zaman eksik olmadağı Barracus gezegenine çıkmasıyla Azriel'in hikayesi de başlamış oluyor.

İkinci kahramanımız ise kendini galaksinin diğer ucundaki bir hastanede hafızasını yitirmiş bir şekilde uyanarak bulan Delta Six. Delta Six'in neden bu hastanede olduğu, nereye gideceği ve kimlerin sözüne inanacağını bilmediği bu durumdan kurtulması gerekmektedir. Delta Six'te kimliğini tamamen yitirmeden hastaneden kaçmaya çalışıyor ve onun macerası da burada başlıyor.

Oyun boyunca bu iki kahramanın yollarının nasıl kesiştiğini keşfediyoruz. Hayatın ucuz olduğu ve kimliklerin kolayca satılıp alınabildiği bir dünyada geçen oyunda bütün galaksinin kaderini değiştirebilmek bizim elimizde.

Retro grafikleri, başarılı hikayesi ile Gemini Rue oyunculara uzun süren bir eğlence vaad etmekte.

YORUMLAR