Gesundheit! 1.1.1 (ios)

Gesundheit!

Gesundheit!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gesundheit!, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz maceralarla dolu bir bulmaca oyunudur.

Gesundheit!, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri sıradışı grafikleriyle dikkat çeken etkileyici bir bulmaca oyunudur.

6 farklı oyun dünyası üzerinde yer alan 40'tan fazla bölümde maceradan maceraya koşacağınız oyunda sizleri bekleyen birbirinden zorlu bulmacalar sizleri bekliyor.

Goole Play Store üzerinde yer alan oyunlar arasında en çok ödüle layık görülenlerden bir tanesi olan Gesundheit!'ın bu başarısının arkasında şüphesiz ki etkileyici grafikleri ve animasyonları yer alıyor.

Sevimli bir karakterin kontrolünü elinize alarak karşınıza çıkan düşmanlarınızdan ve engellerden sıyrılmaya çalışacağınız oyunda, zekanızı tam anlamıyla kullanarak harita üzerinde ilerleyebilmek için bulmacaları çözmeli ve yer yer düşmanlarınıza akıllıca tuzaklar kurmalısınız.

Birçok sevimli ve renkli karakterin yer aldığı oyunda karakterinizin sahip olduğu özel yetenekler ve karakteriniz için özelleştirme seçenekleri de yer alıyor.

Bu farklı bulmaca oyununda yerinizi hemen almak istiyorsanız Gesundheit!'ı hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Gesundheit! Özellikleri:

  • 6 farklı oyun dünyası üzerinde 40'ın üzerinde bölüm
  • Ödüllü grafikler ve animasyonlar
  • Basit ve anlaşılır dokunmatik ekran kontrolleri
  • İnanılmaz karakterler, özel yetenekler ve özelleştirme seçenekleri
  • Kazanılabilir başarımlar

YORUMLAR