Ghost Town Adventures 2.16.2 (ios)

Ghost Town Adventures

Ghost Town Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghost Town Adventures, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir macera oyunudur.

iPad ve iPhone'unuzda zevkle oynayabileceğiniz bir macera oyunu olarak karşımıza çıkan Ghost Town Adventures, bir tür gizem çözme oyunudur. Oyunda büyük gizemi çözerek kötülükleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Büyük bir lanetin hüküm sürdüğü bir bölgede geçen oyunda çeşitli iksirler yaparak laneti ortadan kaldırmaya ve kötülüklere son vermeye çalışıyoruz. Hayaletlerle dolu bir şehirde hem iyi hayaletler hemde kötü hayaletler var ancak bunları ayırt etmek çok zor. Kime güveneceksiniz? Bulduğunuz anahtarlarla ve ipuçlarıyla kendinize bir yol çizerek doğrulara ulaşmalı ve sırasıyla zorlu görevleri yerine getirmelisiniz. Kötülüklerle dolu bir şehri yeniden iyilik ile kuşatmaya hazır mısınız? Cesur ve korkusuz olmayı gerektiren Ghost Town Adventures mutlaka denenmesi gereken bir oyundur. Eşsiz karakterler ve birbirinden korkunç hayaletler sizleri bekliyor.

Oyunun Özellikleri;

  • 20 farklı hayalet 
  • 20 farklı karakter
  • Zorlu görevler
  • Craft sistemi

Ghost Town Adventures oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR