Ghosts'N Goblins Gold Knights Free

Ghosts'N Goblins Gold Knights Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghosts'N Goblins Gold Knights Free, klasik oyunun ücretsiz mobil versiyonudur

Ghosts'N Goblins Gold Knights Free, Capcom'un Ghosts'N Goblins Gold Knights adlı klasik oyununun mobil cihazlara uyarlanmış yeni versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz side scroller türünde bir aksiyon oyunu olan Ghosts'N Goblins Gold Knights Free'de kaçırılan prensesi kurtarmaya çalışan Arthur'u veya Lancelot'u kontrol ederek iblislerle savaşıyoruz. Oyunda yer alan 6 farklı bölümde iblislerin neden prensesi kaçırdıklarını ve dünyaya neden geri döndürlerini keşfetmeye çalışmaktayız. Her bölüm yüzlerce iblisin yanında güçlü bölüm sonu canavarı savaşlarına da yer veriyor. Bu bölüm sonu canavarı savaşları oldukça zorlu geçiyor ve bize bolca heyecan yaşatıyor.

Ghosts'N Goblins Gold Knights Free'de oyunun orjinal versiyonundaki klasik yapı korunmakta. Oyunda ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve bir yandan da karşımıza gelen düşmanlarla savaşıyoruz. Ghosts'N Goblins Gold Knights Free platform oyunlarına benzer öğeler de içermekte.

Kahramanlarımızdan Arthur güçlü silahları ve büyüleri kullanabilirken daha yavaş saldırı yapabiliyor. Lancelot ise daha az hasar veren; fakat daha hızlı olan ataklar yapabilmekte. Oyunda hazine sandıklarını kırarak yeni silahlar ve daha güçlü zırhlar elde edebiliyoruz.

Eğer biraz nostalji yapmak isterseniz bu ücretsiz oyunu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR