GIF Chat

GIF Chat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GIF Chat ile mesajlaşmayı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz

GIF Chat anlık mesajlaşma işini çok daha eğlenceli bir hale getiren, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sohbet uygulamasıdır.

GIF Chat arkadaşlarınızla yazışırken GIF animasyonları kullanmanızı ve bu animasyonlara metinler eklemenizi mümkün kılar. Bu sayede çok daha ilginç ve çok daha eğlenceli ve komik iletiler yaratabilirsiniz.

GIF Chat GIF animasyonlarını iOS cihazınızın kamerasını kullanarak kaydetmektedir. Uygulamanın çektiği videolar 6 saniyelik GIF animasyonlarına dönüştürülüyor. Bu sayede zahmetsizce GIF oluşturma işlemi gerçekleştiriliyor. Kullanıcı animasyon içerisindeki karelerin değişme hızını da ayarlayabilmekte.

GIF Chat sayesinde çok daha kişisel iletiler hazırlayabiliyoruz. Normalde sosyasl medya hesaplarımızda paylaşamayacağımız animasyon tipinde iletileri oluşturup sadece seçeceğimiz başlatılarla paylaşabilmemiz uygulama aracılığıyla mümkün hale geliyor. Ayrıca bu GIF animasyonların kaç kere görüntülenebileceğini de belirleyebiliyoruz. Belli adette oynatılan GIF animasyonları kendi kendilerini imha ediyorlar. Uygulama ile kendini imha etmeyen GIF'ler de paylaşabilirsiniz.

GIF Chat bize animasyonlu iletişim kurmanın yanında standart yazışma yapabilme imkanı da veriyor.

YORUMLAR