Gizemli Kelime 1.2 (ios)

Gizemli Kelime

1.2
Gizemli Kelime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    141

  • Üretici

    Alrazy Labs (ZoZo)

Gizemli Kelime, kelime oyunu severler için hazırlanan ve iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz oynayabileceği hem kelime hem de trivia oyunu.

Gizemli Kelime, kelime ve trivia oyun kategorilerini bir araya getiren ve oynaması son derece keyifli bir iOS oyunu. Ücretsiz olarak sunulan oyun içerisinde ekstra ipucu hakkı satın almak isterseniz 25 adet ipucu 1.99 TL'den satılıyor.

Aslında oyun gazete bulmaca eklerinden alışkın olduğunuz kelime bulma oyunu. Fakat oyunu güzelleştiren özelliği, kelimeleri bulduktan sonra bitmeyip. Bulduğunuz kelimelerden size verilen ipuçlarını kullanarak son gizemli kelimeyi ortaya çıkarmak.

Bulmaca şeması içerisinde bulmanız gereken kelimelerin hepsi seçtiğiniz kategori içinde oluyor. Yani birbirinden alakasız kelimeler bulmak yerine tek bir alan içinde birden fazla kelime buluyorsunuz. Bu şekilde bulması da daha kolay oluyor diyebilirim. Fakat kelimeleri bulmak tek başına bir şey ifade etmiyor. Önemli olan gizemli kelimeyi bulmanız. Kuşlar, internet, meslekler, yönler vb. şekilde kategorilerden bir tanesini seçerek oynamaya başlayacağınız oyuna kendinizi kaptırarak saatlerce oynayabilirsiniz.

Her yaştan kullanıcının oynayabileceği eğlenceli bir oyun olan Gizemli Kelime sayesinde hem kelime dağarcığınız artıyor, hem de hızlı düşünme tekniklerini öğreniyorsunuz. Farklı aşamalardan oluşan oyuna belirli aralıklar ile yeni aşamalarda ekleniyor. Bu sayede oyunu hiç bir zaman tam anlamıyla bitirmiş olmuyorsunuz. Eğer kelime oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Gizemli Kelime'yi iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR