Go! Drum Set 1.05 (ios)

Go! Drum Set

Go! Drum Set
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Go! Drum Set, evinizde kimseyi rahatsız etmeden mobil cihazlarınızı kullanarak bateri çalma imkanı bulabileceğiniz eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Go! Drum Set, bateri merakı olanlar için geliştirilen profesyonel bir bateri çalma uygulamasıdır. Rock şarkıların vazgeçilmez enstrümanlarından bir tanesi olan bateri ile istediğiniz şarkıları çalarak kendinizden geçebilirsiniz.

Kendi çaldıklarınızı kaydederek daha sonra imkanı sunan Go! Pro Set uygulamaıs üzerinde kendi favori şarkılarınızı açarak bateri ile eşlik edebiliyorsunuz.

Ekran üzerinde yer alan perküsyon çalgılarına eliniz ile dokanarak istediğiniz sesleri elde edebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için reklam gösterimi bulunmaktadır. Uygulamayı reklamsız olarak kullanmak isterseniz 4.29 TL ücret ödeyerek reklamları kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda Hard Rock bateri setine sahip olmak için de 4.29 TL'lik ücret ödemeniz gerekiyor.

Farklı bateri set seçenekleri sunan ve oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan Go! Drum Set'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek siz de bateri çalmayı öğrenebilir ve kendi yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

YORUMLAR