Google AdSense 1.0.0 (ios)

Google AdSense

Google AdSense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    226

  • Üretici

    Google

Google Adsense hesabınızı kolayca ve resmi uygulaması ile yönetebilmek için bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

Google’ın Adsense uygulaması internet üzerinden reklamlar yayınlayarak para kazananların neredeyse tek ve en iyi tercihlerinden bir tanesi. Ancak uzun süredir Adsense hesabınızı yönetmek için üçüncü parti uygulamalarla uğraşmak zorunda kalıyordunuz ve Google’ın pek çok yönetim özelliğine erişmek bu yöntemle pek mümkün olmuyordu. Yayınlanan bu Google Adsense iPhone ve iPad uygulaması sayesinde artık Adsense hesaplarını yönetmek hem kolay hem de çok hızlı.

Bu resmi uygulama sayesinde hem günlük ve aylık ne kadar kazanç elde ettiğinizi görebilir, ayrı ayrı siteleriniz için gelir raporları elde edebilir ve aynı zamanda hangi reklam tiplerinizin en çok getiriyi elde ettiğini inceleyebilirsiniz. Uygulama hem hızlı bir şekilde çalışıyor hem de arayüz olarak Google’a yakışır bir sadelikte hazırlanmış. 

Eğer Adsense hesabınıza dair bir uyarı ya da mesaj varsa yine uygulama içerisinden ulaşarak bunları inceleyebilirsiniz. Sürekli olarak gelirlerini analiz etmek zorunda olanların kesinlikle seveceğine inandığım uygulama böylece araya farklı uygulamalar sokmadan direkt olarak Google sayesinde hesabınıza erişim sağlıyor. Zamanla gelecek olan güncellemeler ile uygulamanın sahip olduğu yetenekler de giderek artış gösterecek.

YORUMLAR