Grumble & Piccolo's Fishing Trip!

Grumble & Piccolo's Fishing Trip!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grumble & Piccolo's Fishing Trip eşleştirme oyunları oynamayı sevenlerin keyifle oynayacağı yapımlar arasında yer alıyor.

Grumble & Piccolo's Fishing Trip hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ortaya orijinal bir şeyler koymasını iyi bilen bir eşleştirme oyunu.

Oyun hem konusu hem de sunduğu atmosfer itibariyle gerçekten benzersiz. Grumble ve Piccolo ismindeki iki arkadaş penguenin maceralarını konu alan bu oyunda aksi müşteri memnun etmek için çok fazla balık tutmaya çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda geliştirdikleri özel araçları kullanan sevimli penguenlere görevlerini başarıyla tamamlamaları için yardım etmeliyiz.

Florida'dan Japonya'ya uzanan bir coğrafyada geçen hikaye, oyun boyunca monotonluğu önlüyor ve oyunculara farklı deneyimler yaşatıyor. Tek bir arkaplana bağlı kalmak yerine işin içine biraz farklılık katılmış olması bir hayli hoşuma gitti.

Oyunda diğer eşleştirme oyunlarında olduğu gibi üç veya daha fazla objeyi yan yana getirip yok etmeye çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda objeleri ekranda sürüklemeli ve tıpatıp olanları yan yana getirmeye çalışmalıyız. Basitmiş gibi görünse de özellikle ilerleyen bölümlerden işler tamamen değişiyor.

Eşleştirme oyunları ilgi alanınıza giriyorsa Grumble & Piccolo's Fishing Trip göz atmanız gereken oyunlar arasında. Oyunun tek negatif yanı ise ücretli olarak sunulması.

YORUMLAR