GTA 5 Haritası 1.0 (ios)

GTA 5 Haritası

1.0
GTA 5 Haritası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    497

  • Üretici

    Tspoon

GTA 5 Haritası mobil cihazları için geliştirilmiş Google Maps benzeri Los Santos haritasıdır

GTA 5 Haritası eğer bilgisayarlarınızda GTA 5 oynarken haritaya erişmek pratik gelmiyorsa oldukça işinize yarayabilecek bir mobil Los Santos haritası.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan GTA 5 Haritası temel olarak GTA 5'in geçtiği harita olan Los Santos'u Google Maps benzeri bir arayüzle mobil cihazlarınıza taşıyor. Bu sayede oyunu oynarken oyunu durdurarak haritaya göz atma derdinden kurtulabiliyorsunuz.

GTA 5 Haritası içerisinde Grand Theft Auto 5'te yer alan silah dükkanları, araba modifiye garajları, kıyafet mağazaları, avlanma alanları, gizli öğeler, silah toplama yerleri gibi 2000'den fazla özel mekanın yeri işaretlenmiş durumda. Bu 2000'in üzerindeki yer kategorilere ayrılmış duurmda. Bu sayede kullanıcılar aradıkları yerleri kolayca bulabiliyor. Uygulama içerisindeki arama özelliği ise aranlan yere daha da hızlı bir şekilde erişim imkanı veriyor.

GTA 5 Haritası, GTA 5 oynarken topladığınız gizli eşyaların takibini yapmanızı mümkün kılıyor. Harita görünümünü klasik harita tarzı tercih edebileceğiniz gibi, uydu görünümü veya yol görünümü gibi farklı tarzları da tercih edebiliyorsunuz. Haritada zoom yapmanıza ve haritayı döndürmenize de izin veriliyor. Eğer aradığınız yer ile ilgili olarak özel notlar bırakmak isterseniz haritaya notlar ekleyebiliyorsunuz.

İnternet olmadan kullanabileceğiniz GTA 5 Haritası resmi bir GTA 5 uygulaması olmasa da oldukça kullanışlı bir yazılım.

YORUMLAR