Halo: Spartan Strike

Halo: Spartan Strike
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halo: Spartan Strike kuşbakışı kamera açısı ile oynanan bir aksiyon oyunudur

Halo: Spartan Strike eğer mobil cihazlarınızda heyecan verici bir savaş oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz top down shooter türünde bir aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu kuşbakışı savaş oyunu uzak bir gelecekte geçen bilim kurgu türünde bir hikayeye sahip. Halo 2 döneminde geçen oyunda uzak gezegenlere yolculuk ediyoruz ve üstün yetenekli bir Spartan askeri olarak komutamızdaki askerlerle dünyayı kurtarmak için mücadele veriyoruz. Maceramız boyunca mekanik savaşçılar olan Promethean askerleri gibi güçlü düşmanlarla çarpışıyoruz ve aksiyon dolu anlar yaşıyoruz.

Halo: Spartan Strike'da yolculuğumuz bizi savaş nedeniyle harabeye dönmüş şehirlerden sık ormanlar gibi farklı mekanlara taşıyor. Kuşbakışı kamera açısı ile oynanan oyunda sürekli yoğun aksiyon içerisinde olabilmekteyiz. Dört bir yandan düşmanlar bize saldırırken silahlarımızı kullanarak etrafa mermi saçıyoruz ve canımız bitmeden bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Oyunun grafikleri, patlama ve ateş etme gibi görsel efektleri oldukça başarılı. Halo: Spartan Strike bize farklı ateş stillerine sahip silahlar kullanma imkanı veriyor. Ayrıca Halo oyunlarıyla özdeşleşmiş olan Warthog gibi araçları kullanabilmemiz de mümkün.

Halo: Spartan Strike eğer top down shooter türünü seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

ARTILAR

Keyifli oynanış

Güzel grafikler

EKSİLER