Hangman Hero

Hangman Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangman Hero, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde boş vakit geçirmek yada eğlenmek amacıyla oynayabileceğiniz ücretsiz bir iOS adam asmaca oyunu.

Hangman Hero, sizden doğru olarak tahmin etmeniz istenen kelimeleri harf tahminleri yaparak bulmanız ve adamı asılmaktan kurtarmanız gereken ücretsiz bir iOS adam asmaca oyunu. Ortaokul ve lise sıralarında defterlerimizin arka sayfalarında oynadığımız adam asmaca oyununu iPhone ve iPad'lere taşıyan başarılı bir oyun.

Çizgifilme benzeyen grafikler ile hazırlanan oyunun hem grafikleri, hem animasyonları hem de oyun içi sesleri oldukça mükemmel hazırlanmış ve seçilmiş diyebilirim. Oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan Hangman Hero'yu hem tekli hem de iki oyuncu ile oynayabilmeniz mümkün. Bu sayede istediğiniz arkadaşınız yada bir tanıdığınız ile birlikte aynı iPhone ve iPad üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Genel olarak adlandırılan kelime paketi düzenli olarak güncelleniyor fakat ekstra kelime paketleri satın almak için ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca ücret karşılığında oyun içi reklamları da kaldırabiliyorsunuz.

3 farklı zorluk seviyesi olan oyunun negatif özelliklerinden bir tanesi ise Türkçe dil desteği olmaması. Fakat İngilizcenizi geliştirmek yada İngilizceyi unutmamak için bu tür bir oyun oynamak istiyorsanız, yararlı olacağını düşünüyorum. Bunları yaparken keyifli vakit geçirmek de sizin için artı özellik olur.

Alacağınız yüksek puanları kaydeden oyun, her rekor kırışınızda bunu size gösteriyor. Ayrıca Facebook ve GameCenter üzerindeki arkadaşlarınız arasındaki sıralamanızı da görebiliyorsunuz. Bu nedenle zaman zaman hırs yapmanızı sağlıyor. Çok gaza gelmemenizi tavsiye ederim.

Kelime oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Hangman Hero'yu iPhone yada iPad'lerinize mutlaka yüklemelisiniz.

YORUMLAR