Hastalık Rehberi 1.0 (ios)

Hastalık Rehberi

1.0
Hastalık Rehberi
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hastalık Rehberi, iOS cihazlarımız üzerinde hastalıklara dair bilgilere göz atabilmek için kullanabileceğimiz bir uygulama.

Hastalık Rehberi, hem iPhone hem de iPad cihaz sahipleri için, hastalıklar hakkında bilgi sunmak amacıyla tasarlanmış kapsamlı bir kütüphane gibi görev yapıyor.

Hastalıklar hakkında bilgi almak, semptomları öğrenmek ve tedavi yollarına göz atmak için kullanabileceğimi Hastalık Rehberi hemen hemen tüm hastlaıklar hakkında bilgiler sunuyor. Uygulamanın arayüzü son derece kolay kullanılabilir özelliklere sahip ve bilgiler göz yorulmadan takip edilebiliyor.

Hastalık Rehberi kendi içerisinde kategorilere ayrılmış halde sunuluyor. Deri hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları gibi birçok farklı kategori mevcut. Hastalıklar bu kategoriler içerisinde toplanmış. Bu sayede aradığımız bilgiye kolaylıkla erişim sağlayabiliyoruz.

Merak ettiğimiz hastalığa girdikten sonra karşımıza temel tanımlaması çıkıyor. Hastalığı tanımamıza yardım eden semptomlar ve muhtemel tedavi yolları da sunulan bilgiler arasında. Genel olarak başarılı bir çalışma karakterine sahip olan Hastalık Rehberi, hastalıklar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen kullanıcıların deneyebilecekleri bir yapım.

YORUMLAR